Nawiewniki i klamki - Okna PROFIL Szczecinek

Nawiewniki i klamki

Nawiewniki

Są to urządzenia montowane w oknach, które doprowadzają do pomieszczeń powietrze z zewnątrz w sposób ciągły i kontrolowany. Odgrywają one istotną rolę w prawidłowej cyrkulacji powietrza wewnątrz budynku. Nawet przy szczelnie zamkniętych oknach nawiewniki pozwalają doprowadzać świeże powietrze w ilości zgodnej z obowiązującymi przepisami. Nawiewniki działają bezobsługowo i automatycznie. Zastosowanie ich gwarantuje komfort oraz zdrowy klimat wewnątrz pomieszczenia.

W swoim asortymencie posiadamy :


 

Nawiewniki higrosterowane

służą zaopatrzeniu pomieszczeń w świeże powietrze w sposób kontrolowany zależny od potrzeb użytkowników. Wyposażone są w higrometr sterujący wielkością strumienia powietrza zależnie od poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Działają samoczynnie, realizują ideę energooszczędnej wentylacji higrosterowanej stabilizując dodatkowo poziom wilgoci w pomieszczeniach.

 

Nawiewniki ciśnieniowe

sterowane różnicą ciśnień, służą do doprowadzenia stałej, właściwej ilość świeżego powietrza do pomieszczeń. Automatyczne sterowanie ciśnieniowe stabilizuje wydajność nawiewu, zabezpiecza przed nadmierną wymianą powietrza w okresach zimnych i wietrznych, pozwala realizować koncepcję wentylacji kontrolowanej zapewniając komfort i zdrowy klimat wewnątrz pomieszczeń przy oszczędności energii cieplnej. 


Klamki

 

Mamy w swojej ofercie szeroki wybór klamek i okuć okiennych oraz drzwiowych. Aby zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów, dysponujemy nie tylko zróżnicowaną kolorystyką, lecz także wszelkimi możliwymi rozwiązaniami, aby uczynić każde wnętrze funkcjonalnym i bezpiecznym.

 

Klamka okienna

z mechanizmem blokującym, który uniemożliwia manipulacje przy niej od zewnętrznej strony okna. Przy przekręcaniu klamki słychać wyraźny dźwięk. który sygnalizuje, że mechanizm działa prawidłowo.

 

Dostępne kolory:

 

Klamka z przyciskiem

umożliwia przekręcenie uchwytu dopiero po naciśnięciu przycisku. Jest doskonałym zabezpieczeniem dla osób z małymi dziećmi, dodatkowo uniemożliwia otwarcie okna od zewnątrz.

 

Dostępne kolory:

 

Klamka z kluczykiem

przekręcenie klamki jest możliwe tylko i wyłącznie, jeżeli tkwi w niej kluczyk. Bardzo dobre zabezpieczenie antywłamaniowe, do stosowania również w drzwiach balkonowych i tarasowych.

 

Dostępne kolory:

 

Klamki i klamko-pochwyty drzwiowe

wyróżnia się eleganckim kształtem i jest dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej. Na życzenie klienta może posiadać dodatkowe zabezpieczenie antywłamaniowe i ochronę przed dziećmi

 

Dostępne kolory:

 

Pochwyty drzwiowe

umożliwia przekręcenie uchwytu dopiero po naciśnięciu przycisku. Jest doskonałym zabezpieczeniem dla osób z małymi dziećmi, dodatkowo uniemożliwia otwarcie okna od zewnątrz.

 

Dostępne kolory:

Skontaktuj się z nami

    © 2023 PROFIL fabryka okien i drzwi. Wszystkie prawa zastrzeżone.

    Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin