O Firmie - Okna PROFIL producent okien i drzwi z PVC oraz aluminium

O Firmie

Firma powstała w 2002 roku. Od początku istnienia naszym celem było zadowolenie i satysfakcja klientów. Dzięki innowacyjności i rzetelności,  w krótkim czasie udało nam się podbić rynki zagraniczne, które znane są z wysokich wymogów jakościowych. Dzięki profesjonalizmowi długoletnich pracowników, pasji i doświadczeniu, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych klientów.

Nie stoimy w miejscu, sięgamy po najnowsze technologie i dzięki temu pozostajemy w czołówce producentów okien i drzwi PVC, a zadowolenie i satysfakcja klientów wystawiają nam najlepsze świadectwo.


Zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką naszych produktów.

Jesteśmy po to, by realizować Twoje Wizje…


Charakterystyka produktu

 

Termoizolacyjność

Dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych dotyczących szklenia, wykorzystywanych w naszych oknach przy zastosowaniu szklenia zespolonego dwukomorowego, z wykorzystaniem powłok niskoemisyjnych, jak również dzięki użyciu odpowiednich gazów szlachetnych wypełniających przestrzenie między szybowe, jesteśmy wstanie sprostać wyśrubowanym oczekiwaniom związanym z uzyskaniem parametru Ug, nawet na poziomie 0,4 W/m2K. Pozwala nam to na produkowanie dużych powierzchni przeszklonych, przy zachowanej maksymalnej do tej powierzchni izolacji cieplnej i ograniczonemu zużyciu energii. Dzięki temu nasz wyrób gwarantuje wysoką przepuszczalność światła oraz optymalne doświetlenie wnętrz.
Nasze produkty można stosować przy budowie domów pasywnych i zeroenergetycznych.

 

Dźwiękoszczelność

W trosce o satysfakcję naszych klientów, dobieramy parametry dźwiękochłonności zgodne z warunkami otoczenia, jak np. ruchliwa ulica , bliskość trakcji kolejowej czy też popularny plac zabaw pod oknem.

Oferujemy różne sposoby na osiągnięcie dźwiękoizolacyjności, poprzez zwiększenie grubości szyby, użycie laminowanego szkła lub systemu szyb dwukomorowych. Wszystkie szkła dźwiękoizolacyjne mogą być stosowane zarówno w domu, jak i budynkach niemieszkalnych. Znalezienie odpowiedniego rozwiązania jest zależne od indywidualnych potrzeb.

Bezpieczeństwo, zabezpieczenie antywłamaniowe 

W produktach, nawet w podstawowych wariantach, stosujemy elementy okuć anty-wyważeniowych, zabezpieczające przed wyważeniem okna.

Dobieramy elementy okuć i szklenia tak, aby okno lub drzwi balkonowe stanowiły konkretne zabezpieczenie antywłamaniowe, zapewniając naszym klientom bezpieczeństwo.

Dzięki długoletniej współpracy z firmą WINKHAUS, producentem okuć stolarki okiennej i drzwiowej, z których od wielu lat korzystamy, jesteśmy w stanie zapewnić duży komfort oraz bezpieczeństwo na lata. Informujemy, że nasza firma spełnia zaostrzone parametry izolacyjności cieplnej . Dodatkowo, dzięki innowacyjności i doświadczeniu, jesteśmy w stanie dobrać tak parametry, aby przy dużych, ciężkich oknach bezpiecznych cieszyły się one zadowoleniem użytkownika przez długi czas ( ciężar skrzydła okiennego do 150 kg ).

Wykorzystywane przez nas systemy profilowe firmy ALUPLAST pozwalają uzyskać produkt o podwyższonej trwałości, a ich estetyczny i reprezentatywny wygląd wpasuje się w każde wnętrze.

 

Skontaktuj się z nami

    © 2023 PROFIL fabryka okien i drzwi. Wszystkie prawa zastrzeżone.

    Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin