IDEAL 7000 - Okna PROFIL Szczecinek

IDEAL 7000

IDEAL 7000

Nowy wymiar energooszczędności.

Nowoczesna architektura domaga się nowych standardów zarówno pod względem technicznym, funkcjonalnym, jak i estetycznym.

Zmieniające się wymagania prawne dotyczące stolarki budowlanej oraz rosnące oczekiwania klientów, poszukujących coraz bardziej energooszczędnych okien, to trendy, na które nie można pozostać obojętnym.

Dlatego współczesne okna powinny nie tylko spełniać wymagania dotyczące izolacji termicznej i akustycznej, ale również chronić przed stratami energii. Dodatkowo klienci poszukują coraz bardziej nowoczesnych i prostych rozwiązań, które przyczynią się do obniżenia nie tylko kosztów ogrzewania i chłodzenia ale jednocześnie dbają o środowisko naturalne.

Dlatego mając na uwadze, że istnieje coraz większa świadomość dotycząca efektywnego wykorzystania energii i ochrony środowiska, odpowiadając na te zmieniające się wymagania prawne i referencje klientów, przedstawiamy okna IDEAL 7000.


Charakterystyka produktu:

Głębokość zabudowy: 85 mm

Szerokość zestawu rama/skrzydło: 119 mm

Maksymalna grubość pakietu szybowego: 51 mm

Ilość komór: 6

System uszczelnienia: zewnętrzne (2 uszczelki)

System wzmocnienia: stal

Współczynnik przenikania ciepła: Uf= 1,1 – 1,0 W/m2K

Odporność na działanie wiatru: C4*

Wodoszczelność: 9A*

Przepuszczalność powietrza: 4*

Izolacyjność akustyczna z pakietem szybowym 4/16/4: 34(-2;-5)dB

Maksymalna izolacyjność akustyczna: 46(-1;-4)dB*


Czysta elegancja w kolorze antracytu

Nasza najnowsza oferta obejmuje stylowe okna o antracytowym rdzeniu, które emanują nowoczesnością i ponadczasowym stylem. W konsekwencji te eleganckie rozwiązania doskonale wpisują się w trendy designu wnętrz, umożliwiając stworzenie efektownych aranżacji zgodnie z najnowszymi trendami. Dlatego jeśli wybierzesz okna dwustronnie okleinowane, możesz być pewny, że cały przekrój profilu będzie jednolicie wypełniony głębokim odcieniem antracytu. Wobec tego przyjdź i odkryj czystą elegancję, jaką oferujemy w kolorze antracytu.

Skontaktuj się z nami

    © 2023 PROFIL fabryka okien i drzwi. Wszystkie prawa zastrzeżone.

    Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin